Świat

Afera w USA. Syn Joe Bidena przyłapany z prostytutką. Miał jej wyznać, że może być szantażowany przez Rosjan

Kolejna afera z udziałem Huntera Bidena. Tym razem do sieci wyciekło nagranie z synem prezydenta USA w towarzystwie prostytutki, której wyznaje, iż został mu skradziony laptop przez Rosjan. Mężczyzna obawia się, że ci będą próbowali go szantażować.

Hunter Biden za pomocą komputera nagrywał swój stosunek z prostytutką, jednak po jego zakończeniu zapomniał wyłączyć kamerkę. Dzięki temu nagrała się jego rozmowa z kobietą, której opisuje swoją relację z Las Vegas w 2018 roku, kiedy spędził ok. 18 dni na ciągłym imprezowaniu. “Wydałem je***e sumy pieniędzy” – mówi na nagraniu mężczyzna.

Syn prezydenta USA w pewnym momencie wyznaje, że wówczas został skradziony mu jego laptop, do czego miało dojść w hotelowym pokoju, kiedy był bliski przedawkowania. Hunter Biden jest przekonany, iż zrobili to Rosjanie, którzy będą próbowali go z tego tytułu szantażować, gdyż w komputerze miały się znajdować kompromitujące nagrania i zdjęcia z jego udziałem.

Jeżeli jego słowa są prawdziwe oznacza to, że syn Joe Bidena, w krótkim odstępie czasu, stracił aż trzy laptopy. Pierwszy miał zostać odnaleziony w sklepie komputerowym w Delaware, drugi z kolei zabrali agenci federalni. Według “Daily Mail”, który jako pierwszy poinformował o wycieku seks-taśmy Huntera Bidena, w każdym z nich miały się znajdować poufne dane dotyczące zarówno jego, jak i jego ojca.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij