Publicystyka

Piotr Semka wkrótce opuści szpital. “Ta śpiączka była walką o życie”

Dobre wiadomości docierają do nas z warszawskiego szpitala, do którego pod koniec marca trafił w związku z zarażeniem koronawirusem publicysta i historyk Piotr Semka. Dziennikarz udzielił krótkiego wywiadu “Super Ekspressowi”.

– Dobrze się mną zajmują. Uratowali mi tu życie. Covid przetrwałem. Teraz walczę z dolegliwościami, które są poboczne. To trwa długo. Znaczy, organizm… Ta miesięczna śpiączka, która była walką o życie, tak bardzo osłabiła organizm, doprowadziła do takiego osłabienia masy mięśniowej, że muszę bardzo cierpliwie ją regenerować. Muszę ćwiczyć i odbudowywać ją – powiedział w rozmowie z gazetą Piotr Semka.

Dziennikarz w rozmowie z “SE” przyznał, że wkrótce opuści ćwiczeń, ale kolejne tygodnie będzie musiał przebywać w ośrodku rehabilitacyjnym.

Przypomnijmy, że pochodzący z Gdańska Semka trafił do szpitala w marcu. Jego stan zdrowia był krytyczny, ale dzięki pomocy medyków udało mu się przeżyć. Wsparcie publicyście okazywali zarówno przedstawiciele rządu, jak i prawicowi dziennikarze. Niestety nie obyło się bez przykrych incydentów. Rozhisteryzowany tłum lewicowych hejterów życzył sympatycznemu dziennikarzowi śmierci. Całe szczęście siłą modlitwy okazała się silniejsza niż choroba i nienawiść.

Źródło: Autor: pf
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij