Świat

Nie żyje znany influencer, którego postrzelono w kinie

Policja ujawniła, że znany tiktokowy influencer Anthony Barajas zmarł w sobotę. Został postrzelony w kinie razem ze swoją dziewczyną.

19-letni Barajas i jego dziewczyna, 18-letnia Rylee Goodrich, w poniedziałek wieczorem poszli do kina w mieście Corona w Kalifornii. Oglądali ostatnią część horroru „Noc Oczyszczenia”. Po zakończeniu seansu zostali znalezieni przez obsługę kina. Goodrich już nie żyła, Barajas był w stanie krytycznym. Oboje mieli rany postrzałowe, ale nikt z obecnych w kinie nie zorientował się, że dwa strzały nie padły na ekranie.

Oprócz Barajasa i Goodrich na sali były cztery inne osoby. Podejrzenia o ich zamordowanie padły na 20-letniego Josepha Jimeneza. Został aresztowany we wtorek. W jego mieszkaniu policjanci odnaleźli broń z której padły strzały i dodatkowe dowody świadczące o tym, że to on ich zabił. Na razie nie wiadomo dlaczego to zrobił, ale policja podejrzewa, że byli przypadkowymi ofiarami – nie znaleźli na razie żadnego dowodu na to, że ich znał i miał z nimi wcześniejsze interakcje.

W sobotę policja potwierdziła, że Barajas zmarł w szpitalu z odniesionych ran. Jimenez po raz pierwszy pojawił się w sądzie w piątek, usłyszał zarzuty morderstwa i usiłowania morderstwa. Teraz policjanci pracują z prokuraturą aby dodać do aktu oskarżenia kolejny zarzut morderstwa. W teorii grozi mu kara śmierci, ale egzekucje od kilku lat nie są w Kalifornii wykonywane.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Independent Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij