Kraj

Posłanka Platformy szydzi z Noceti-Klepackiej i żartuje z grafiki z krzyżem. Jest odpowiedź

Jagna Marczułajtis-Walczak, przed laty znakomita polska snowboardzistka, aktualnie posłanka Koalicji Obywatelskiej, szydziła na Twitterze z grafiki z krzyżem. Obrazek miał przedstawiać Zofię Noceti-Klepacką, która zamiast żagla trzymała krzyż. To kolejny atak na polską windsurferkę, która odważnie mówi o swoich konserwatywnych poglądach. 

Jeden z użytkowników Twittera udostępnił w sieci grafikę, na można zobaczyć windsurferkę, w domyśle Noceti-Klepacką. Kobieta nie trzyma jednak żagla, a krzyż.

Obrazek skomentowała Marczułajtis-Walczak, posłanka KO, która zasugerowała, że grafika jest genialna, ale brakuje jej słów… „Jezus Chrystus”.

„Genialne! (…) Ale jak to tak, bez chmurki ze słowami Jezus Chrystus!” – skomentowała posłanka na Twitterze.

Do sprawy odniosła się już Noceti-Klepacka, która w nagraniu opublikowanym na Facebooku powiedziała:

– Podobno pani Jagna Marczułajtis naśmiewa się w mojej wiary, powstała grafika, że zamiast żagla trzymam krzyż, płynąc na desce. Tak, każdy niesie swój krzyż. Jeden jest lżejszy, drugi cięższy. Wierzę, że ci co noszą cięższy krzyż tutaj, na ziemi – tam w Niebie będą mieć lżej – powiedziała sportsmenka.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Wykopała w ogrodzie kamień. Czekało ją niecodzienne odkrycie

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij