Publicystyka

Skandaliczny wpis Kapeli: “Kossakowski skończy jak Popiełuszko”. Były dziennikarz TVP był bezlitosny

Coraz głośniej mówi się o potencjalnej walce na gali MMA pomiędzy Jasiem Kapelą, a Ziemowitem Kossakowskim. Emocje sięgają zenitu, a obydwoje nie szczędzą sobie klasycznych uszczypliwości pod swoim adresem, które w dużej mierze mają na celu wypromowanie całej konfrontacji. Jednak publicysta “Krytyki Politycznej” poszedł o krok za daleko, kiedy w jednym z wpisów obiecał, że były dziennikarz TVP “skończy jak Popiełuszko”. Kossakowski nie pozostał mu dłużny.

Od dłuższego czasu prawdziwą furorę w sieci robi zapowiedź walki pomiędzy Jasiem Kapelą, a Ziemowitem Kossakowskim na gali Marcina Najmana. Obydwoje są bardzo chętni, aby stanąć naprzeciw siebie w oktagonie, co pokazują chociażby w mediach społecznościowych, gdzie nie szczędzą sobie uszczypliwości. Jest to klasyczny zabieg marketingowy stosowany przed każdą walką, który ma pomóc w jak najlepszym wypromowaniu całego wydarzenia. W końcu nic nie działa tak zachęcająco do oglądania walki, jak ogromne emocje i konflikty towarzyszące obydwóm uczestnikom.

Niestety Jaś Kapela poszedł o krok za daleko w całej tej nagonce, przekraczają granice dobrego smaku. A wszystko z powodu skandalicznego wpisu, jaki pojawił się na jego profilu.

Skoro “to będzie walka dobra ze złem, świata wartości ze światem zepsucia”, to chyba jasne, że Ziemowit Kossakowski skończy jak Popiełuszko… – napisał publicysta “Krytyki Politycznej”, dorzucają do wpisu mema z papieżem Janem Pawłem II.

Były dziennikarz TVP nie pozostał mu dłużny.

-Pożałujesz tych słów i wszystko odszczekasz. Jesteś diabłem wcielonym bez jakichkolwiek wartości, dlatego skończysz nędznie, leżąc na deskach po moim nokaucie – napisał.

Oprócz tego Kapela w innym poście stwierdził, iż zamówi sobie bokserki z podobizną Jana Pawła II na czas walki z Kossakowskim.

Przeciwko lewicowemu poecie wpłynęło przedsądowe wezwanie od Ordo Iuris, które domaga się od niego usunięcia obraźliwych wpisów. Na mężczyźnie nie zrobiło to większego wrażenia.

Ten moment, gdy myślisz, że z tym Popiełuszką, to chyba już przesadziłeś, ale wtedy przychodzi wezwanie przedsądowe od Ordo Iuris i już wiesz, że podążasz słuszną drogą wojownika słabego żartu. Dziękuję! – napisał Kapela.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij