Świat

Strzelanina pod stadionem. Wśród kibiców wybuchła panika

W pobliżu stadionu Nationals Park w Waszyngtonie doszło do strzelaniny. Nagrania w mediach społecznościowych pokazują uciekających w panice kibiców.

Na waszyngtońskim stadionie trwał właśnie mecz baseballa pomiędzy drużynami Washington Nationls i San Diego Padres. W pewnym momencie gracze i kibice usłyszeli strzały. Nie wiedząc co się dzieje gracze zeszli szybko z boiska, a kibice zaczęli się przepychać żeby jak najszybciej uciec. Dwóch graczy Padres, Fernando Tatis Jr. i Manny Machado, otwarło bramy na boisko aby kibice mogli się łatwiej ukryć.

Waszyngtońska Policja Metropolitarna potwierdziła w sobotę wieczór na konferencji prasowej, że pod stadionem faktycznie miała miejsce strzelanina i co najmniej trzy osoby odniosły w niej rany. Policjanci ujawnili, że strzelali do siebie pasażerowie dwóch samochodów, co sugerowałoby porachunki między gangami.

Policjanci ujawnili, że udało im się odnaleźć jeden z pojazdów użytych w tej strzelaninie. Na razie nie ujawniono jednak żadnych innych szczegółów, obecnie policja przegląda materiały z kamer bezpieczeństwa w pobliżu stadionu.

Rządzony od dekad przez lewicę Waszyngton, mimo bycia stolicą USA, jest bardzo niebezpiecznym miastem i podobnie jak inne lewicowe miasta zmaga się ostatnio z falą przestępczości. Dzień wcześniej w innej strzelaninie zginęła w nim 6-letnia dziewczynka a pięć osób zostało rannych. Niedawno bardzo głośno zrobiło się również o dwóch nastolatkach, które próbowały porwać samochód Uber Eats, co spowodowało śmierć jego kierowcy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. KENGRIFFEY24FAN CC BY-SA 4.0

Polecane artykuły

0 0

Ojciec Taylor Swift miał pobić fotografa

0 0

Zbiegli więźniowie ukradli jacht, zabili jego właścicieli

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij