Sport

Zaskakująca decyzja TVP. “Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro”

– Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału. Rozmawialiśmy i uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla drużyny @sport_tvppl. Ostatnie tygodnie były dla Darka bardzo trudne emocjonalnie i potrzeba spokoju. Na Mikrofon słyszymy się na wioślarstwie i kajakarstwie podczas Igrzysk – napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Temat komentowania meczów na Euro 2020 był jednym z tych, które najbardziej elektryzowały kibiców w Polsce. W mediach społecznościowych trwały dyskusje dotyczące tego, kogo usłyszmy w trakcie niedzielnego, najważniejszego meczu. Do niedawna wydawało się oczywiste, że ostatnie spotkanie turnieju skomentuje legendarny Dariusz Szpakowski w ducie z Andrzejem Juskowiakiem, ale dziś sprawa jest przesądzona. Finał skomentuje ktoś inny, choć TVP nie ujawniła jeszcze kto.

Jeszcze w czerwcu dyrektor TVP Sport, w rozmowie z TVP Info mówił w sposób jednoznaczny:

– Finał skomentuje Dariusz Szpakowski, a półfinały – Jacek Laskowski i Mateusz Borek. To najbardziej logiczna, uczciwa decyzja – przyznawał, dodając, że “Dariusz Szpakowski jest legendą telewizji. Gdy ktoś słyszy jego głos, to wie, że dzieje się coś ważnego. To nie jest tak, że nie widzę żadnych mankamentów. Dostrzegam oczywiście pewien regres formy, ale to naturalne, biorąc pod uwagę wiek i czas spędzony na wielkiej scenie”.

Komentarz Szpakowskiego nie był jednak najlepiej odbierany przez niektórych kibiców, którzy domagali się zmiany obsady komentatorów w finale turnieju.

 

Źródło: Stefczyk,info Autor: red.
Fot. PAP

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij