Kraj

To z pewnością zaboli Budkę. Tak Rafał Trzaskowski ocenił jego przywództwo

Rafał Trzaskowski w rozmowie z TVN24 odniósł się do ostatnich wydarzeń, jakie miały miejsce w Platformie Obywatelskiej. Prezydent Warszawy jest przekonany, że powrót Tuska otworzy przed PO nowe możliwości. Przyznał też, że w ostatnim czasie “partia nie była najlepiej zarządzana”.

Były kandydat na prezydenta co prawda starał się tonować emocje dotyczące powrotu Donalda Tuska, jednak podczas swojej wypowiedzi nie krył pochwał pod adresem byłego premiera. Jego zdaniem nowy szef PO będzie w stanie wzmocnić ugrupowanie, stąd też z ogromnym optymizmem patrzy na przyszłość.

– Wszystkie reflektory na nas. I nadzieja. Nadzieja w sercach, że jak będziemy wszyscy razem, to wygramy wybory z PiS – powiedział prezydent stolicy.

Trzaskowski przyznał też, że o rezygnacji Budki dowiedział się zaledwie dwa dni wcześniej przed ogłoszeniem tej decyzji.

Co ciekawe w ocenie prezydenta Warszawy Platforma Obywatelska nie była najlepiej zarządzana w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

– Trzeba jedno powiedzieć. Rzeczywiście Platforma Obywatelska może nie była najlepiej zarządzana, jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne, przez ten ostatnie miesiące. Wraca Donald Tusk, który jest mistrzem sprawczości – powiedział.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVN24 Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij