Publicystyka

Powrót Tuska oznacza odejście Trzaskowskiego z PO? Wymowna reakcja prezydenta Warszawy na wystąpienie byłego premiera

Powrót Donalda Tuska do polskiej polityki z pewnością zadowolił niemal wszystkich w Platformie Obywatelskiej. Za wyjątek należy jednak uznać Rafała Trzaskowskiego, któremu daleko było od entuzjazmu podczas posiedzenia Rady Krajowej PO.

Długo wyczekiwany na opozycji powrót byłego premiera w końcu dobiegł końca. Donald Tusk ponownie stanie do boju na polskiej scenie politycznej, jako nowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Podczas posiedzenia Rady Krajowej partii tłum działaczy z wielkim entuzjazmem zareagował na wystąpienie byłego szefa Rady Europejskiej. Kamery wychwyciły jednak zachowanie Rafała Trzaskowskiemu, któremu daleko było od radości okazywanej przez resztę sali. Na jego twarzy, podczas oklasków dla Tuska, widoczny był smutek i rozgoryczenie.

Prezydent Warszawy z pewnością najwięcej stracił na powrocie Tuska, gdyż nie tak dawno wydawało się, że ma najwięcej do ugrania. Czy to oznacza, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się jego rezygnacji z członkostwa w PO? Tego na razie nie wiemy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij