Świat

Obrzydliwe! W gejowskim klubie zachęcano małe dziewczynki do wykonywania erotycznych ruchów. Goście rzucali pieniędzmi

Do skandalicznego zajścia doszło w jednym z barów LGBT na Florydzie. Do sieci wyciekło nagranie, jak jeden z draq queen wyciągnął na scenę dwie małe dziewczynki, które były zachęcane do wykonywania erotycznych ruchów. Zebrana w lokalu publiczność w pewnym momencie zaczęła rzucać w nie pieniędzmi.

Wideo zostało opublikowane przez Republikankę Angelę Stanton-King i szybko zyskało ogromny rozgłos. Wielu z komentujących było zbulwersowanych już samym faktem, że ktoś zezwolił tym dwóm dziewczynkom na wejście do baru, nie mówiąc już o dalszych wydarzeniach, przedstawionych na filmie.

Tymczasem właściciel lokalu Thomas Donell skarżą się, że przez to nagranie on i jego pracownicy wielu homofobicznych ataków i gróźb. Bronił się też, że dziewczynki przebywały w barze w asyście rodziców, którzy wyrazili aprobatę wobec ich występu w towarzystwie draq queen. Jego zdaniem była to jedynie “niewinna zabawa”, wzorowana na występach Madonny.

Nie przemawia to jednak do Angeli Santon-King, która rozdmuchała cała aferę. Już na samym nagraniu spokrewniona z Martinem Lutherem Kingiem kobieta wyraża swoje oburzenie sprawą, zwłaszcza że sama w przeszłości była ofiarą wykorzystania seksualnego.  Na pytanie co robiła w tym klubie odparła, iż z zewnątrz wyglądał on jako miejsce, gdzie można “dobrze się zabawić”. Nie spodziewała się jednak, że będzie świadkiem bulwersujących scen.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Newsweek Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij