Publicystyka

Ależ laurka od Millera dla Tuska. “Od niego każdy światowy przywódca odbierze telefon”

Cały czas trwają dywagacje na temat potencjalnego powrotu Tuska do polskiej polityki.  Teraz głos w tej sprawie zabrał Leszek Miller. 

Czy Donald Tusk powróci do krajowej polityki  i przejmie władzę w Platformie Obywatelskiej? Ciężko orzec. Bazując na doświadczeniach z poprzednich lat, kiedy kilkukrotnie media opozycyjne wieszczyły ponowne włączenie się byłego premiera w sprawy polskie, można wątpić, czy rzeczywiście tak się stanie. Z drugiej strony głosy w tej sprawie nigdy nie były jeszcze tak głośne, jak teraz. Choć wydaje się, iż są to jedynie głośne marzenia polityków i zwolenników opozycji, którzy wierzą, iż szef EPL-u wyciągnie PO z dna politycznego i zdoła obalić rząd PiS.

Do sprawy powrotu Tuska odniósł się na Twitterze Leszek Miller. Europosłem nie szczędził słów pochwały nad byłym premierem, który jego zdaniem mógłby odbudować pozycję i opinię Polski na arenie międzynarodowej.

-Gdy władzę PiS utraci trzeba będzie restaurować zszarganą opinię Polski na arenie międzynarodowej. Od Tuska każdy światowy przywódca odbierze telefon – napisał polityk.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij