Rozrywka

W tej konkurencji bijemy wszystkich na głowę. Piękna fanka reprezentacji Polski przykuwa uwagę reporterów z całego świata

Marta Barczok, która w 2016 roku została wybrana jako “Miss Euro”, po raz kolejny dopinguje polskiej reprezentacji podczas zmagań na międzynarodowym turnieju. Kobieta po raz kolejny zwróciła uwagę polskich fanów, którzy są zachwyceni jej urodą.

Barczok aktywnie wspierała polskich piłkarzy podczas pamiętnego Euro 2016 czy nieudanym mundialu w Rosji. Teraz “Miss Euro” gorąco dopinguje kadrowiczów Sousy podczas zmagań w tegorocznych Mistrzostwach Europy. Kobieta pojawiła się w poniedziałek w Sankt Petersburgu podczas przegranego meczu ze Słowacją, a jej zdjęcia ze stadionu lokalnego Zenita wzbudziły zachwyt polskich kibiców.

W rozmowie z “Super Expressem” Barczok przyznaje, że ma wiele miłych wspomnień z turniejem we Francji, kiedy zdobyła tytuł “Miss Euro”.

– Lubię się wyróżniać z tłumu. Kolory biało-czerwone muszą być na pierwszym planie. Przed meczem jeszcze malowanki, flagi i na stadion – tłumaczy kobieta.

Modelka powiedziała także, że podczas zmagań piłkarskich nie interesuje ją tylko wygląd piłkarzy, ale także szczera pasja do futbolu. Przyznała także, że podróżowanie za reprezentantami Polski w obecnych czasach nie jest łatwe. Głównie z uwagi na restrykcje sanitarne. Zamierza jednak wybrać się do Sewilli, gdzie Polacy za kilka dni rozegrają swój drugi mecz na mistrzostwach. Tym razem rywalami biało-czerwonych będą Hiszpanie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Super Express Autor: JD
Fot. Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij