Kraj

Paradne! Lubnauer najpierw zachęcała do likwidacji TVP, a potem… obejrzała mecz

Katarzyna Lubnauer jest jedną z osób ze środowiska Koalicji Obywatelskiej, która zaangażowała się w akcję zbierania podpisów na rzecz likwidacji TVP. Kiedy jednak posłanka wróciła do domu, odpaliła telewizor i obejrzała mecz Polska kontra Słowacja, który emitowany jest właśnie w Telewizji Polskiej.

Zlikwidowanie TVP oraz abonamentu RTV stało się jednym z głównych postulatów Koalicji Obywatelskiej, a do zbiórki podpisów na realizację tej idei zachęcali m.in. Borys Budka i Rafał Trzaskowski. W akcję zaangażowało się wielu działaczy KO, a nawet jej posłów, którzy na ulicach polskich miast zachęcają obywateli do poparcia całej inicjatyw.

Jedną z takich osób jest niewątpliwie Katarzyna Lubnauer, która w poniedziałek pochwaliła się zdjęciem zrobionym podczas zbiórki podpisów. Posłanka dodała, iż robiła to jeszcze przed momentem startu spotkania Polska-Słowacja, który obejrzała po powrocie do domu. Przypomnijmy, że wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2020 można w Polsce obejrzeć za pośrednictwem Telewizji Polskiej.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij