Publicystyka

Jachira znowu na orbicie. Porównała rządy PiS do okupacji hitlerowskiej

Choć chyba mało kto traktuje jeszcze posłankę Koalicji Obywatelskiej poważnie, Klaudia Jachira dwoi się i troi, by udowodnić, że zasługuje na miano jednego z najgorszych posłów w polskim Sejmie. Każdy kolejny performerce posłanki jest bardziej żenujący od poprzedniego, a każdy kolejny jej wpis na portalach społecznościowych obraża inteligencję ludzi myślących. Nie inaczej było i tym razem.

– 123 lata zaborów, 6 lat okupacji, 44 lata komuny i teraz 6 lat PiS-u – szkoła w Polsce nigdy nie miała lekko –  napisała sejmowa gwiazda Koalicji Obywatelskiej.

Choć ciężko ocenić, o co dokładniej chodziło parlamentarzystce , przekaz jest jasny – za Kaczyńskiego jest w Polsce jak za cara czy kaisera, Hitlera i Bieruta. Polscy uczniowie najwyraźniej są prześladowani niczym dzieci z Wrześni, nauczycielom prowadzącym tajne komplety grozi Pawiak, a maturzyści planujący studia muszą wykazać się odpowiednim pochodzeniem. Skoro jednak wystarczy zaśpiewać kilka durnych piosenek i nagrać kilka równie błyskotliwych filmików, by zostać reprezentantem narodu w Sejmie warto zadać sobie jednak pytanie, kto nauczał głosujących…

Źródło: stefczyk.info Autor: pf
Fot. PAP/Tomasz Gzell

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij