Kraj

Owsiak nie zamierza iść drogą Kultu. Festiwal Pol’and’Rock tylko dla zaszczepionych

W ostatnich dniach niezwykłą popularnością cieszyło się oświadczenie zespołu Kult, który zapowiedział, że nie będzie organizował koncertów, jeśli organizatorzy wprowadzą na nich zakaz wstępu dla osób niezaszczepionych. W odpowiedzi Jerzy Owsiak stwierdził, że możliwość wejścia na tegoroczny festiwal Pol’and’Rock będą mieli jedynie zaszczepieni.

Szef WOŚP przyznał rację Kultowi, że ten “słusznie oburza się na zasady, która nie pozwalają wejść osobom niezaszczepionym”. Jego zdaniem lepszym rozwiązaniem byłyby szybkie testy na koronawirusa, nad którymi myśleli już kilka miesięcy temu.

Ostatecznie jednak fundacja Owsiaka postanowiła zapytać się swoich fanów co sądzą na ten temat.

-No i zmiany przyszły, więc zadaliśmy pytanie naszej publiczności – czy koncert dla wszystkich bez żadnych warunków, czyli festiwal dla 250 osób, czy festiwal dla 20 tysięcy gości z obowiązującymi zasadami typu szczepienia? W głosowaniu na naszych stronach w mediach społecznościowych ogromna większość wybrała opcję drugą – napisał szef WOŚP na swoim Facebooku.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij