Gospodarka

Uczniowie IV LO z dostępem do nowoczesnych narzędzi multimedialnych

Pandemia COVID-19 dotknęła wielu gałęzi krajowej gospodarki, uderzyła jednak również w rozwój przyszłych pokoleń Polaków. Nauczyciele i uczniowie, a także szkoły, jako instytucje, stanęły przed poważnymi wyzwaniami związanymi z nauką zdalną.

– Wykształcenie naszej młodzieży to temat, którego nie można lekceważyć. Dlatego Port Service staje na wysokości zadania i wspiera trójmiejskie szkoły w ich dążeniu do zapewniania jak najwyższej jakości kształcenia młodych ludzi. Tym razem gdańska firma wsparła IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku – czytamy w komunikacie prasowym spółki PS.

Dzięki zaangażowaniu Port Service, która przekazała darowiznę na zakup akcesoriów do wyposażenia auli i biblioteki Liceum, do IV LO w Gdańsku trafił interaktywny monitor, statyw, reflektor i scena wraz z oświetleniem, które wzbogacają edukację kulturalną uczniów IV LO.

– Sprzęt o wartości niemal 40 tysięcy złotych posłuży, mamy taką nadzieję, kolejnym rocznikom wchodzącym w mury IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku – mówi Anna Lewandowska, rzecznik prasowy Port Service. – Nowoczesna aula z interaktywnym wyposażeniem stanie się centrum edukacji i rozwoju kulturalnego trójmiejskiej młodzieży – dodaje.

Jak czytamy w przesłanym do nas komunikacie firmy, “Port Service to jedna z nielicznych firm na polskim rynku świadcząca usługi polegające na zagospodarowaniu odpadów niebezpiecznych, posiadająca specjalistyczne instalacje spełniające rygorystyczne wymagania prawne. Współpracuje z zakładami przemysłowymi, szpitalami, przychodniami i gabinetami lekarskimi zlokalizowanym głównie na terenie województwa pomorskiego zapewniając bezpieczne dla środowiska postępowanie z odpadami niebezpiecznymi i zakaźnymi”.

Źródło: rek Autor: red
Fot. red

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij