Świat

“Nauczycielka roku” została aresztowana za pedofilię. Popełniła samobójstwo zanim doszło do procesu

44-letnia Leslie Gillespie została w 2019 roku wybrana nauczycielką roku w swojej szkole. W czwartek została aresztowana i oskarżona o pedofilię. Popełniła samobójstwo nie czekając na proces.

Gillespie była nauczycielką języka angielskiego w szkole średniej R.A. Hubbard w North Courtland w stanie Alabama. Cieszyła się dobrą opinią wśród uczniów, innych nauczycieli i dyrekcji. W 2019 roku wybrano ją nawet nauczycielką roku.

Okazało się jednak, że nauczycielka miała mroczny sekret. Ten wyszedł na jaw, kiedy została w czwartek aresztowana przez policję. Postawiono jej dwa zarzuty brania udziału w akcie seksualnym z uczniem poniżej 19 lat oraz po jednym zarzucie gwałtu i sodomii drugiego stopnia. Jej ofiarami miało być dwóch uczniów, 15- i 16-latek, do kontaktu seksualnego z nimi miało dojść we wrześniu zeszłego roku w klasie. Groziło jej za to wieloletnie więzienie.

Gillespie nie poczekała jednak na proces. Po aresztowaniu i przedstawieniu zarzutów została wypuszczona za kaucją w wysokości 60 tysięcy dolarów. W sobotę o 11:30 rano odnaleziono jej zwłoki w jej domu w mieście Hillsboro. Według wstępnej oceny patologa hrabstwa Lawrence Scotta Norwooda nauczycielka popełniła samobójstwo strzelając do siebie z broni palnej.

Przypadki nauczycielek molestujących swoich uczniów zdarzają się w USA relatywnie często. Pod koniec kwietnia w Teksasie aresztowano na przykład 31-letnią Markę Bodinę, którą oskarżono o seksualny związek z 13-letnim uczniem, który trwał trzy lata. Jeśli sąd uzna ją za winną, to zostanie skazana na minimum 25 lat więzienia.

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. al.com, Daily Caller Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij