Kraj

Miało być poważnie, wyszło komicznie. Internauci wybuchli śmiechem, kiedy posłowie PO… zabrali się za rąbanie drewna

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba pochwalili się na Twitterze wykonaniem kilku usług, które zaoferowali w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Politykom udało się osiągnąć cel i zebrać 11 tysięcy złotych, co zapewne zakończyłoby się pochwałami, gdyby nie zdjęcie, które wstawili w mediach społecznościowych. Widać na nim, jak członkowie Platformy Obywatelskiej próbowali rąbać drewno… co mogło skończyć się tragedią.

-My jesteśmy posłowie pracujący. Ciężkiej pracy się nie boimy! Wiosenne porządki to była dla nas czysta przyjemność. Wysprzątaliśmy dach i dom na błysk! A 11 tysięcy zasiliło fundację WOŚP –  napisał Michał Szczerba na Twitterze. Do wpisu załączyli zdjęcia, na których widać, jak zajmują się rąbaniem drewna.

Choć akcja posłów została doceniona, to jednak wielu internautów nie kryło śmiechu. A wszystko z powodu sposobu, w jaki posłowie zabierali się za pracę. Zwłaszcza w przypadku Michała Szczerby, który chciał rąbać drewno w poprzek słoi. Taka próba mogła skończyć się nawet tragedią i ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu polityka.  Drewno rąbie się wzdłuż słoi, a przy większych kawałkach dzieli się je mocnymi ruchami na mniejsze części i następnie odrąbuje kawałek po kawałku.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Wprost Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij