Kraj

Dzieci chcą się uczyć w szkole Disco Polo. “Uczniowie są zachwyceni!”. Jest pierwszy teledysk

Ruszyła rekrutacja do szkół średnich na rok 2021/2022. W związku z tym Zespół Szkół w Michałowie przygotował szeroką ofertę skierowaną do ósmoklasistów. Oferta szkoły wzbogaciła się o nowe profile klas do liceum i technikum.

Oprócz istniejącej klasy estradowej, która już w pierwszym roku istnienia nagrała kilka przebojów oraz klasy społeczno-informatycznej pojawiła się klasa ratownictwa wodnego. Szkoła wzbogaciła również ofertę technikum, w którym można uzyskać tytuł technika w zawodach realizacji nagłośnień, realizacji nagrań oraz fotografii i multimediów. Szkoła zapewnia najlepszych specjalistów z poszczególnych branż i oferuje dodatkowe zajęcia i kursy doskonalące. Stara się wspierać pasje poprzez stworzenie możliwości udziału w zajęciach tańca, śpiewu, DJ, realizacji nagrań i dźwięku czy prowadzenia mini przedsiębiorstwa. Zapleczem dla nowego profilu klasy ratownictwa wodnego jest znajdująca się w Michałowie pływalnia „Na fali”.

Jak się sprawdza oferta szkoły można dowiedzieć się, oceniając pierwszy rok działania klasy estradowej. Uczniowie tej klasy już nagrali kilka łatwo wpadających w ucho piosenek, a już prawdziwym przebojem może okazać się teledysk nagrany z Marcinem Millerem i zespołem Boys. Od premiery na kanale Youtube na początku maja teledysk obejrzało ponad 160 tysięcy osób, a wielu z nich zamieściło pozytywne komentarze.

– Uczniowie są zachwyceni udziałem w tym teledysku i szczęśliwi z efektu, jaki udało im się osiągnąć. Przez kilka dni zdjęciowych bardzo przeżywali, jak to wyjdzie. Teraz są przeszczęśliwi. Podkreślają, że to naprawdę realizacja ich marzeń, a czekają nas kolejne realizacje i to już niedługo – zapewnia dyrektor Zespołu Szkół w Michałowie Małgorzata Gwaj-Szastaj. – Dlatego bardzo zachęcam do skorzystania z oferty naszej szkoły, w której można rozwijać pasje i spełniać marzenia.

„Wciąż pamiętam” piosenka w wykonaniu uczniów Klasy Estradowej Liceum w Michałowie i zespołu Boys:

 

Źródło: Zespół Promocji Michałowa Autor:
Fot. Zespół Promocji Michałowa/yt

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij