Kraj

Pilne! Policja szuka 11-letniej Amelii z Tychów. Dziewczynka zniknęła w niedzielę i nie ma z nią kontaktu

Policjanci szukają 11-letniej Amelii Woźniak z Tychów, która w niedzielę wieczorem wyszła z domu i od tego czasu nie ma z nią kontaktu. W poniedziałek tyska policja opublikowała zdjęcia i rysopis dziecka, prosząc o wszelkie informacje, które pomogą w jego odnalezieniu.

“Policjanci z Tychów przyjęli dzisiaj zawiadomienie dotyczące 11-letniej Amelii Woźniak, która samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania. Z członkami rodziny ostatni raz miała kontakt w wczoraj wieczorem około godziny 23.00” – podała w poniedziałek Komenda Miejska Policji w Tychach.Amelia ma 158 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała, ma jasne włosy do ramion i niebieskie oczy. Była ubrana w czarną kurtkę, czarne getry, miała granatowy plecak szkolny i jasne sportowe buty.

Osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Amelii proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach pod numerami 47 85 512 00, 47 85 512 55 lub numerem alarmowym 112.

Źródło: PAP Autor: Krzysztof Konopka
Fot. Policja/Archiwum

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij