Kraj

Szczere wyznanie posła PO. Woli, aby Campus Polska był finansowany przez Niemcy

Michał Gramatyka był gościem programu “#Jedziemy”, gdzie został zapytany o pojawiające się coraz częściej doniesienia o finansowaniu projektu Campus Polska przez Fundację Adenauera. Odpowiedź posła Koalicji Obywatelskiej z pewnością była zaskakująca.

Polityk stwierdził, że nie przeszkadza mu w żaden sposób, aby podmiot w całości powiązany z niemieckim CDU był sponsorem przedsięwzięcia Rafała Trzaskowskiego. Gramatyka wprost chwalił ugrupowanie Merkel, opisując je jako “jedną z największych europejskich partii”.

Zdecydowanie wolę, żeby Campus Polska, która jest świetną inicjatywą i którą wszystkim polecam, sponsorowała Fundacja Adenauera niż np. Polska Fundacja Narodowapowiedział poseł KO.

Campus Polska to projekt ruchu Wspólna Polska, który będzie realizowany na przełomie sierpnia i września w Kortkowie koło Olsztyna. Prezydent Warszawy chce go wykorzystać do porozmawiania z młodymi Polakami m.in. na temat problemów, z którymi obecnie się borykają.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij