Publicystyka

Hit! Grabarczyk próbował bronić PO i… zakpił z Nowoczesnej. Stojąca obok Lubnauer nie pozostała mu dłużna

Posłowie Koalicji Obywatelskiej – Cezary Grabarczyk oraz Katarzyna Lubnauer – podczas wspólnej konferencji próbowali stłumić emocje panujące wokół ich grupowania spowodowane m.in. słabymi wynikami sondażowymi. Doszło jednak do kuriozalnej sytuacji, w której działacz Platformy Obywatelskiej… zakpił z Nowoczesnej, chociaż była liderka tego ugrupowania stała obok niego.

Atmosfera w KO nie jest ostatnimi czasy najlepsza. Ugrupowanie przeżywa głęboki kryzys – coraz bardziej tracą w sondażach i w większości z nich są już wyprzedzani przez Polskę 2050, a wielkimi krokami zbliża się do nich Konfederacja oraz Lewica.

Nastroje próbował ostudzić poseł PO Cezary Grabarczyk. Zrobił to jednak w dość kuriozalny sposób, bowiem podczas konferencji prasowej zaczął… atakować koalicjanta swojej partii, czyli Nowoczesną.

-Pamiętamy, jak Nowoczesna wyprzedzała Platformę Obywatelską mniej więcej cztery lata temu. Dziś proszę przyjrzeć się sondażom Nowoczesnej. Nie jest notowana na giełdzie – powiedział polityk.

Tymczasem obok niego stała była przewodnicząca Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer, która nie pozostała dłużna posłowi.

-Teraz jesteśmy w Koalicji Obywatelskiej – ripostowała.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. screenshot

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij