Kraj

Jeszcze kilka lat temu krytykowała PO za pogardę dla elektoratu PiS. Teraz posłanka sama to robi

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Magdalena Filiks podczas dyskusji z internautami ws. przenosin części właścicieli firm w Polsce do Czech, wypowiedziała się w pogardliwym tonie nt. wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Co ciekawe ta sama osoba jeszcze dwa lata temu sama krytykowała polityków PO za podobne wypowiedzi.

W tym kraju szkoła może tylko szkodzić i o to Pisowi chodzi, żeby mieć ciemną, rozmodloną masę – napisała posłanka.

Jej wypowiedź spotkała się z dość dużą krytyką. Parlamentarzystce KO wypominano nie tylko pogardę, ale także i hipokryzję. Była liderka Komitetu Obrony Demokracji sama jeszcze dwa lata temu upominała polityków Platformy Obywatelskiej o dehumanizację elektoratu PiS.

Wówczas kobieta opublikowała długi post dwa dni po wyborach do Parlamentu Europejskiego, gdzie krytykowała postawę działaczy opozycji. Nie podobał jej się przede wszystkim sposób wyrażania się o wyborcach formacji Kaczyńskiego, często pogardliwej w stosunku do nich.

-Jak można tak gardzić ludźmi ? – pytała wówczas obecna posłanka KO.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij