Kraj

Wyłowiono kolejne zwłoki z Odry. Czy to poszukiwany nastolatek?

Telewizja Polsat News dowiedziała się, że z Odry wyłowiono niezidentyfikowane ciało. Niewykluczone, że to drugi z nastolatków, którzy zaginęli w poniedziałek.

Dwaj chłopcy z nadodrzańskiej wsi Ledno (woj. lubuskie), 13-letni Filip i 15-letni Marek, byli po raz ostatni widziani razem w poniedziałek. Kiedy wieczorem nie wrócili do domów ich rodziny zgłosiły zaginięcie. Policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą a psy tropiące zaprowadziły ich nad brzeg rzeki.

W piątek na odcinku rzeki niedaleko Krosna Odrzańskiego żołnierze zauważyli zwłoki w wodzie na terenie poligonu. Wojskowi wyłowili je i zawiadomili policję. Rodzina zidentyfikowała te zwłoki jako młodszego z chłopców. Miejsce gdzie je odnaleziono było oddalone od Ledna o ok. 40 kilometrów.

Teraz, jak informuje Polsat News, z Odry wyłowiono kolejne zwłoki. Na razie nie podano żadnych szczegółów, trwa ich identyfikacja, ale niewykluczone, że to drugi z zaginionych chłopców. Nic na razie nie wskazuje, żeby miało to być coś innego niż nieszczęśliwy wypadek.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. PAP/Lech Muszyński

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij