Kraj

To dopiero trolling! Adrian Zandberg zakpił z oskarżeń o “zdradę demokracji”

Po tym, gdy głosami większości posłów PiS, Lewicy, PSL i Polski 2050 Szymona Hołowni Sejm przyjął ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE dotyczącą Funduszu Odbudowy, Koalicja Obywatelska (która wstrzymała się od głosu) nazwała Lewicę “zdrajcami”. Szukających porozumienia  z  rządem polityków odsądzono od czci i wiary. Jak niewiele sobie z tego posłowie z Lewicy robią, widać m. in. po zachowaniu Adriana Zandberga, który wymownie zażartował w mediach społecznościowych, pokazując kpiarski stosunek do zarzutów formułowanych przez polityków związanych z Koalicją Obywatelską. 

Nie jest tajemnicą, iż dla “totalnej opozycji” każda próba dogadywania się z rządem Prawa i Sprawiedliwości uznawana jest za “zdradę ideałów”. Postulat “totalnej opozycji”, sformułowany onegdaj przez Grzegorza Schetynę, do czasów bieżących odniósł Bartłomiej Sienkiewicz (KO), który komentując porozumienie rządu i Lewicy w sprawie KPO powiedział, że: “Lewica zdradziła opozycję, wyborców i polską demokrację”. Nie on jedyny komentował porozumienie nad KPO tym duchu, podobnie wypowiadała się m. in. wiceszefowa KO Katarzyna Lubnauer.

Ataki Koalicji Obywatelskiej najwyraźniej nieszczególnie przeszkadzają politykom Lewicy, bo ci postanowili zażartować sobie z oskarżeń o “zdradę” i zaprezentowali zdjęcie zrobione na Orlenie z hot-dogami zakupionymi w restauracyjnej części stacji. Czytelnikom, którzy żyją z daleka od światów równoległych tłumaczymy, że wyznawcy i politycy Platformy Obywatelskiej bojkotują polskiego giganta paliwowego po tym, kiedy Orlen odkupił wydawnictwo Polska Press od niemieckiego właściciela.

– Chwila przerwy na wegańskiego hotdoga i jedziemy dalej. Kolejny przystanek – Siedlce! – napisał Zandberg na Twitterze.

 

Chwilę wcześniej, w wywiadzie udzielonym PAP tłumaczył, że nie rozumie zachowania posłów z ugrupowania Borysa Budki:

– Trudno było nie odnieść wrażenia, że bardziej mu przeszkadza proeuropejska Lewica niż antyunijny Ziobro. Borysa Budki nie interesowała ani Europa, ani wielkie pieniądze dla Polski. Myślę, że przewodniczący Budka trochę się pogubił. Swoje pewnie robi nerwowa atmosfera w Platformie, która ciągle słabnie. Ale takie występy raczej nie pomogą – komentował odnosząc się do ataków ze strony polityków Koalicji Obywatelskiej.

 


Czytaj też wiadomości lokalne z Południowego Podlasia: 

Co czeka uczniów klas wojskowych z Białej i Terespola? To będzie elita
Dowódca Żelaznej Dywizji: Garnizon w Białej będzie się rozrastał!


Źródło: Stefczyk.info Autor: red.
Fot. Twitter/@ZandbergRAZEM

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij