Kraj

Hit! Joanna Scheuring-Wielgus uderza w TVN. Nie uwierzycie, co powiedziała!

Ciąg dalszy wojny pomiędzy Lewicą i Platformą Obywatelską. Głos w tej sprawie zabrała Joanna Scheuring-Wielgus w jednym z filmów opublikowanych na portalu Facebook. W pewnym momencie posłanka odniosła się do stacji TVN. Jej wypowiedź stała się hitem sieci!

W ubiegłym tygodniu Lewica porozumiała się ze Zjednoczoną Prawicą ws. Krajowego Planu Odbudowy, co mocno nie spodobało się władzom Koalicji Obywatelskiej, której przedstawiciele zarzucili formacji Czarzastego, Biedronia i Zandberga “zdradę”. Od tego momentu trwa zażarty konflikt pomiędzy politykami.

Kilka dni temu do sprawy odniosła się Joanna Scheuring-Wielgus podczas transmisji na żywo, na swoim profilu społecznościowym. Posłanka broniła stanowiska swojej partii twierdząc, iż Lewica dobrze postąpiła dogadując się z rządem ws. rozdziału funduszy europejskich. Nie stroniła również od słów krytyki pod adresem Koalicji Obywatelskiej i ich sojuszników.

Pod sam koniec swojego wystąpienia była działaczka Nowoczesnej odniosła się do stacji TVN, o której – jak się okazało – nie ma najlepszego zdania.

– I pamiętajcie fakty, a nie plotki, nie leady z gazet i nie TVN, który niestety, ale stał się przybudówką Platformy Obywatelskiej – powiedziała posłanka.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij