Kraj

Wałęsa straszy po swoim szczepieniu. Wyliczył kilka objawów

Lech Wałęsa we wtorek zaszczepił się przeciwko Covid-19, które, jak sam przyznał, odbyło się bezboleśnie. Jednak w środę były prezydent zamieścił wpis, w którym skarży się na objawy, które miały powstać po szczepieniu.

Wałęsa swoim szczepieniem pochwalił się na Facebooku, zamieszczając zdjęcie z tego wydarzenia. Były prezydent tradycyjnie już był ubrany w koszulkę z napisem “Konstytucja”. Mężczyzna został zaszczepiony w  ramach grupy seniorów.

Natomiast w środę rano Wałęsa zamieścił kolejny wpis w tym temacie. 

Przyznał, iż zaszczepił się się ok. godziny 9 i zostało ono wykonane “bardzo sprytne i bezboleśnie” – jak opisuje były prezydent, Z czasem jednak zaczął odczuwać kilka objawów.

-Od około godziny 12.00 zaczęło się błogie odczuwanie, tak jak kiedyś po tabletce jaś. Musiałem wykonywać wolniej wszelkie ruchy by się nie wywrócić. Włączyły się i trwają mdłości – skarży się były prezydent.

Mężczyzna miał mieć później przez okres ok. 5 godzin kłopoty żołądkowe. W nocy natomiast kilkukrotnie dostawał kurczu nóg. “To wszystko jest do zniesienia. Oczywiście ratuję się masażami i delikatną gimnastyką .Tak wygląda na razie inność po zastrzyku w dniu 03-02-2021 r.” – czytamy pod koniec jego wpisu.

Źródło: Facebook Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij