Gospodarka

Premier: szybki powrót do wzrostu gospodarczego – to jeden z głównych celów rządu na ten rok

Szybki powrót do wzrostu gospodarczego – to jeden z głównych celów rządu na ten rok. Nowy polski ład, nad którym intensywnie pracujemy, ma ten wzrost zapewnić – podkreślił w środę we wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

“Aby Polska nadal miała jeden z najlepszych poziomów wzrostu gospodarczego w UE, musimy we właściwy sposób zagospodarować wszelkie dostępne nam środki. Będzie to wymagać szerokich konsultacji społecznych, ekspertyz, analiz specjalistów, ale również szybkiego tempa działania” – podkreślił szef rządu w dodanej do wpisu ilustracji.

Szybki powrót do wzrostu gospodarczego to jeden z głównych celów rządu na ten rok. Nowy polski ład, nad którym intensywnie pracujemy, ma ten wzrost zapewnić.
🇵🇱📈💪🏼

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 3 lutego 2021

“Zrównoważony, szybki rozwój Polski, pomimo epidemii – to jeden z głównych celów rządu na nadchodzący rok” – zaznaczył Morawiecki. “Na nim dziś się skupiamy i dzięki współpracy, odpowiedzialnemu planowaniu i solidarności go zrealizujemy” – dodał.

Źródło: PAP Autor: ero/
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij