Kraj

Posłanka KO z koronawirusem. Wcześniej uczestniczyła w Strajku Kobiet i miała kontakt z Klaudią Jachirą

Posłanka Partii Zielonych (wchodzącej w skład Koalicji Obywatelskiej) Małgorzata Tracz poinformowała, iż została zakażona koronawirusem. Wcześniej parlamentarzystka chętnie uczestniczyła w Strajku Kobieta, a także brała udział we wspólnej konferencji m.in. z Klaudią Jachirą.

-Niestety pandemia dopadła także i mnie. Mam pozytywny wynik testu, zaczynam kwarantannę. Dbajcie o siebie! – poinformowała działaczka Zielonych.

Wcześniej posłanka chętnie brała udział w manifestacjach Strajku Kobiet we Wrocławiu, o czym zresztą informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podobnie jak większość jej kolegów i koleżanek z Partii Zielonych oraz Koalicji Obywatelskiej.

Tracz brała także udział w niedawnej konferencji działaczy Koalicji Obywatelskiej, m.in. w towarzystwie Klaudii Jachiry, gdzie wspólnie rozprawiały na tematy związane z epidemią koronawirusa w Polsce oraz wprowadzonych obostrzeń i sytuacji przedsiębiorców. Przedstawiły nawet pomysł projektu na “Tarczę 7.0”. Podobne konferencje zorganizowali także inni politycy KO w Polsce m.in. Franciszek Sterczewski czy Urszula Zielińska.

Sama Jachira w rozmowie z portalem TVP Info przyznaje, iż póki co czuje się dobrze, jednak unika kontaktu z innymi osobami. Zgodnie z zaleceniem swojej lekarki test na Covid-19 wykona w piątek.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij