Rozrywka

Stało się! Maciej Stuhr opuszcza Polskę. „Trzeba rzucić ten kraj”

Syn Jerzego Stuhra ma dość. W wywiadzie, którego udzielił dla portalu “Wprost.pl” przyznaje, że nie ma już siły, by “walczyć o ten kraj”. Aktor znany z m. in. z dubbingowania postaci w filmach tj. “Kurczak Mały” czy “Pokémon: Detektyw Pikachu” przyznał, że pierwsza myśl, jaka pojawiła się w jego głowie po publikacji wyroku w sprawie TK brzmiała: “czy mnie się jeszcze w ogóle chce być patriotą?”

– Czy mam w sobie wystarczająco dużo determinacji, by toczyć bój o sprawy, o które w mojej opinii walczyć trzeba? Czy zostawić to innym? Bo ileż można się kopać z koniem? – zastanawia się Stuhr w rozmowie z “Wprost”.

Aktor, który w przeszłości zasłynął m. in. żartami z katastrofy smoleńskiej, jest jednym z najbardziej znanych krytyków rządu Prawa i Sprawiedliwości. Często pojawia się na manifestacjach, nie ucieka też od politycznego zaangażowania po stronie opozycji. Wiele jednak wskazuje na to, że tym razem ma już dość. Celebryta przyznaje, że chciałby opuścić Polskę, bo ma już dość walki z rządem.

– Bo czy nie szkoda życia na to? Właśnie takie miałem myśli po przebudzeniu, choć pewnie one zaraz mi przejdą – mówi w wywiadzie.

Aktor dodaje, że ma wielu znajomych, którzy już wyjechali z Polski i on także wspólnie z żoną zastanawia się, czy “nie warto byłoby pokazać dzieciom jakiejś innej rzeczywistości”.

Źródło: Stefczyk.info za Wprost.pl Autor: red.
Fot. TVP.info

Polecane artykuły

0 0

Wykopała w ogrodzie kamień. Czekało ją niecodzienne odkrycie

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij