Kraj

Twitterowe konto wiceminister rozwoju padło ofiarą ataku hakerskiego

Twitterowe konto wiceminister rozwoju, pracy i technologii Iwony Michałek zostało przejęte przez hakerów – poinformowała rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka. Sama Michałek zapewniła, że podjęte zostały w tej sprawie odpowiednie kroki prawne.

Jak poinformowała w mediach społecznościowych rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka, posłanka tej partii oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii Iwona Michałek utraciła we wtorek dostęp do swojego konta na Twitterze w wyniku włamania.

“Ostatnio publikowane treści nie są jej autorstwa. Pani Minister Iwona Michałek podejmie w tej sprawie odpowiednie kroki prawne” – napisała Sroka.

W opublikowanym za pośrednictwem rzeczniczki oświadczeniu sama Michałek poinformowała, że doszło do włamania i przejęcia jej kont w mediach społecznościowych oraz publikacji “na nich pewnych treści, od których kategorycznie i jednoznacznie się odcina”.

W oświadczeniu wiceminister podkreśliła również, że “zostały powiadomione odpowiednie służby i podjęte odpowiednie, stosowne kroki prawne w tej sprawie”.

Na koncie Michałek na Twitterze pojawiły się we wtorek wpisy o “gangu PiS”.

Źródło: PAP Autor:
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

0 0

Ojciec Taylor Swift miał pobić fotografa

0 0

Zbiegli więźniowie ukradli jacht, zabili jego właścicieli

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij