Kraj

Krystyna Janda opublikowała przeprosiny dla rektora WUM

Krystyna Janda zamieściła na swoim profilu na platformie Facebook przeprosiny dla rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Zbigniewa Gacionga. Ma to związek z wypowiedzią aktorki w poniedziałkowym wydaniu “Faktów po faktach”.

Janda podczas rozmowy z Piotrem Kraśko stwierdziła, iż prof. Gaciong znał listę artystów, w większości jej znajomych, którzy mieli być ambasadorami szczepień. Aktorka przyznała, iż sama mu taką listę przedstawiała, co znacząco przeczy wcześniejszym ustaleniom profesorskiej WUM, zgodnie z którą prof. Gaciong nie rekomendował nikogo do szczepień.

Teraz Janda wycofuje się ze swoich słów. Na profilu aktorki pojawiły się oficjalne przeprosiny dla rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego “za nieprecyzyjną wypowiedź, która wprowadziła w błąd opinię publiczną”.

– Mówiąc o przekazanej Rektorowi liście aktorów miałam na myśli listę osób, które już zostały zaszczepione. Listę przekazałam wieczorem w niedzielę 03 stycznia, kilka dni po szczepieniach. To osoby, aktorzy, którzy podtrzymają deklarację użycia swojego wizerunku w celu promocji szczepień – napisała Janda.

Źródło: Facebook Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij