Publicystyka

“Życzę wam wszystkiego tęczowego”. Żukowska chwali się kartką, którą dostał z okazji świąt

Rzecznik Lewicy Anna-Maria Żukowska pochwaliła się na Twitterze “świąteczną” kartką, którą otrzymała od działaczy LGBT. Zarówno w życzeniach, jak i we wpisie zabrakło wspomnienia o jakie święta chodzi.

Posłanka opublikowała zdjęcie kartki “świątecznej”, którą do jej biura przesłali aktywiści ze stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. “Tęczowych świąt! Trzymajmy się razem” – taki napis widnieje na przodzie kartki, inspirowanej barwami flagi środowisk LGBT. Działacze liczą nadal na dalszą współprace z rzeczniczką Lewicy twierdząc, iż ich siła “drzemie w solidarności”.

Dostałam wraz ze świąteczną kartką i pięknymi życzeniami prezent od @milosc_i od razu go użyłam we właściwy sposób. Dziękuję Kochani_ne i również życzę Wam wszystkiego tęczowego, dużo siły, wytrwałości, odwagi i przede wszystkim życzę nam wszystkim RÓWNOŚCI! – czytamy we pisie Żukowskiej

 

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij