Publicystyka

Scheuring-Wielgus chwali się zdjęciem ze znanymi artystami. Posłance odpowiada Ziemkiewicz. “Gdyby tylko wiedziała”

Joanna Scheuring-Wielgus pochwaliła się wspólną fotografią z Grzegorzem Markowskim oraz Patrycją Markowską przed początkiem programu “Onet Rano”. Do zdjęcia odniósł się Rafał Ziemkiewicz.

Naprawdę lubię poranki w Onet Rano. Wszystko może się wydarzyć – napisała na Facebooku posłanka Teraz! umieszczając wspólne zdjęcie z liderem zespołu Perfect, Grzegorzem Markowskim oraz jego córką Patrycją.


Fotografia trafiła także na Twittera, gdzie część ludzi zaczęła robić przeróbki zdjęcia, dopisując słowa z utworów wykonywanych przez artystów. Materiał skomentował także Rafał Ziemkiewicz, który zaznaczył, iż bratem znanego wokalisty jest biskup pomocniczy z archidiecezji warszawskiej, Rafał Markowski. Z powodu aktywności byłej posłanki Nowoczesnej, która w ostatnim czasie skupiła się na walce z Kościołem, cała sprawa stała się powodem do śmiechu zarówno dla prawicowego publicysty, jak i internautów.

 

Źródło: Twitter/ Do Rzeczy Autor: JD
Fot. Facebook

Polecane artykuły

0 0

Sejm wybrał Donalda Tuska na premiera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij