Publicystyka

Szczyt chamstwa i feministycznej hipokryzji. Joanna Senyszyn obraża Pierwszą Damę

Feministyczna działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej Joanna Senyszyn wiele razy potrafiła “zabłysnąć” wypowiedziami dotyczących bieżących sprawa z życia politycznego czy społecznego. Tak było i tym razem, kiedy lewicowa działaczka na Twitterze postanowiła obrazić Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę.

Pensja dla żony prezydenta to absurd. Podobnie jak określenie pierwsza dama. Za bycie żoną można ewentualnie dostawać pensję od męża, jeśli zatrudni żonę jako kucharkę, sprzątaczkę, opiekunkę do dzieci… W przypadku Dudów – jako wieszak na ubrania. Pierwszy Wieszak – napisała Senyszyn

Dziwi fakt, że osoba mieniąca się jako współczesna feministka, walcząca o prawa o kobiet, przeciwdziałanie ich dyskryminacji dopuściła wpisu, w którym obraża inną kobietę. Uznając przy okazji, że nie należy się jej pensja, a utrzymywać ją powinien mężczyzna ze swoich zarobków. Czy walka o równouprawnienie, według feministek, odnosi się do ogółu kobiet czy tylko do wybranych reprezentantek danego środowiska?

Wpis Senyszyn spotkał się z wieloma odpowiedziami. Większość z komentujących skrytykowała wpis polityk.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij