Publicystyka

Duda nie wytrzymał ze śmiechu. Prezydent wykpił zabawną wpadkę z “brawurowej” akcji opozycji

Opozycja stara się co jakiś czas przypominać o sobie za pomocą swojego słynnego już hasła “Konstytucja”, które prezentują gdziekolwiek tylko się i jakikolwiek sposób. Jednak tym razem ich akcja okazała się na tyle śmieszna, że nawet Andrzej Duda nie powstrzymał się przed salwą śmiechu.

Koszulki Wałęsy na pogrzebie Georga Busha Seniora czy na rozprawie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, “przyozdobione” w ten sposób pomniki, wielkie banery wywieszane na sądach. To tylko część słynnych akcji opozycji, która próbuje uderzyć w rząd PiS. Większość z nich została uznana za żenująca (jak wspomniana akcja pomniki), jednak ich najnowsze “dokonanie” może wywołać nie mały uśmiech na twarzy.

Pochodzący z Przemyśla poseł Platformy Obywatelskiej Marek Rząsa wrzucił na Twittera zdjęcie ze swojego rodzinnego miasta. Fotografia przedstawia wydeptany na śniegu napis “Konstytucja, dzbany”. Post wywołał salwę śmiechu, również ze strony prezydenta Andrzeja Dudy, który zwrócił uwagę na mały szczegół dotyczący litery “S”, która została odwrócona.

Komentarz głowy państwa nie przypadł jednak do gustu Rząsie, który w odpowiedzi postanowił uderzyć w prezydenta pisząc “zaliczony dzban na nartach”. Kilka godzin później wrócił do swojego zdjęcia, sugerując że “tylko dzban nie przyjmie tego S ze zrozumieniem”.

Inni użytkownicy Twittera nie pozostali tych wpisów posła pozostawić bez komentarza.

 

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij