Publicystyka

Nie daje o sobie zapomnieć. Krystyna Pawłowicz w akcji. “Lubię czasem kijkiem przejechać po prętach lewackiej klatki”

Krystyna Pawłowicz nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż polityk Prawa i Sprawiedliwości zapowiedziała, iż po zakończonej kadencji posła zamierza wycofać się z aktywności w życiu politycznym, nie oznacza to że profesor zupełnie zniknie z życia publicznego. Przeciwnie, posłanka jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej mocne wypowiedzi jak zawsze dzielą internautów. Tak było i tym razem.

Kilka dni temu zrobiło się głośno po szczerym wywiadzie Pawła Rabieja, który ogłosił, iż on i jego partner Michał Cessanis bardzo chcieliby potomka i zastanawiają się nad adopcja. Ich deklaracja spotkała się z bardzo mocnym odzewem wśród społeczeństwa, głównie negatywnym. Swoją opinię na temat planów homoseksualnego działacza Nowoczesnej postanowiła też opublikować posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

-Robi się człowiekowi słabo gdy słyszy takie „marzenie” dwóch facetów z fundamentalną jednak prokreacyjną niemocą…Jakie pobłądzenie,jaki wewnętrzny bałagan … Z takiej bezsilności można postradać zmysły (pisownia oryginalna) – pisze posłanka pod jednym z memów odnoszących się do Rabieja.

Na jej komentarz odpowiedział inny użytkownik portalu społecznościowego, który ostrzegł posłankę, aby “nie mówiła prawdy za głośno, gdyż następnego dnia TVN w Faktach będzie grzmiał na temat homofobicznej Krystyny Pawłowicz”. Kobieta jednak przekazała, że wygłosiła swój pogląd celowo, gdyż jak sama twierdzi “lubi czasem przejechać się kijkiem po prętach lewackiej klatki”.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij