Kraj

Prezydent Andrzej Duda znów to zrobił. To zdjęcie podbija sieć!

Andrzej Duda wielokrotnie wzbudzał sensację wśród internautów, bijąc rekordy popularności swoimi zdjęciami z koszulkami posiadającymi motywy patriotyczne. Podobnie jest z najnowszą fotografią, którą prezydent umieścił w serwisie Instagram.

Na zdjęciu widać  prezydenta ubranego w koszulkę z motywem Powstania Wielkopolskiego. Polityk oddał hołd Wielkopolanom, którzy sto lat temu zbrojnie podnieśli się przeciwko niemieckiemu zaborcy. Ich zryw zakończył się zwycięstwem i pozwolił niepodległej Polsce na nowo odzyskać Wielkopolskę.

– 100 lat temu Wielkopolanie poderwali się do walki o włączenie swojej Ziemi do odradzającej się Polski. Ciszę poświątecznego wieczoru przerwał huk wystrzałów i hasło „Polonia Restituta!”. I ZWYCIĘŻYLI! CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM – napisał prezydent Duda.

Zdjęcie cieszy się bardzo pozytywną reakcją wśród użytkowników mediów społecznościowych, co przełożyło się sporą ilość polubień oraz pochlebne komentarze. To nie pierwszy raz, kiedy głowa polskiego państwa publicznie występuje w koszulkach marki “Red is Bad”.

Źródło: Instagram Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij