Świat

Juncker ponownie na ustach internautów. Nietypowe przywitanie unijnej urzędniczki podbija sieć!

Jean Claude-Juncker pomimo pełnienia poważnej funkcji przewodniczącego Komisji Europejskiej niejednokrotnie odnotowywał zachowania dziwne, żeby nie użyć określenia jako niegodne piastowanego stanowiska. Część osób związanych z politykiem tłumaczy jego wpadki wiekiem oraz dolegającymi chorobami. Jak jednak wyjaśnić jego ostatnie zachowanie, które stało się hitem internetu?

Szef Komisji Europejskiej kilka razy dawał internautom wiele powodów do śmiechu. Filmiki z jego “chwiejnym krokiem” cieszyły się sporą popularnością. Oficjalne wytłumaczenie urzędników Unii Europejskiej: problemy z rwą kulszową. Dla internautów sprawa miała mieć jednak głębszy sens i dopatrywano się u Juckera nawet problemów z alkoholem.

Jednak poprzednie “wpadki” unijnego komisarza wydają się być niczym w porównaniu do jego najnowszego zachowania. Zdarzenie miało miejsce podczas ostatniego szczytu przywódców krajów unijnych. Juncker zajął się przywitaniem gości i do pewnego momentu wszystko przebiegało naturalnie, dopóki do polityka nie podeszła blond włosa urzędniczka, którą szef KE… rozczochrał po włosach. Kobieta musiała być lekko zmieszana całą sytuacją, nie ukrywając pewnego zgorszenia na twarzy.

Materiał stał się bardzo popularny w sieci.

Źródło: youtube Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij