Publicystyka

Krystyna Pawłowicz ogłasza sojusz urzędniczo-chłopski. “Nowoczesna liderka” i “lider chłopski” piją żurek na sali plenarnej

Sprawa jedzenia i picia na sali plenarnej polskiego Sejmu budziła onegdaj ogromne emocje. Gdy Krystyna Pawłowicz zjadała sałatkę, jej konsumpcja stała się tematem dnia dla mainstreamowych mediów. Czy ci, którzy wówczas szczuli przeciwko posłance Prawa i Sprawiedliwości zauważą wspólną ucztę posła Kosiniaka-Kamysza i posłanki Katarzyny Lubnauer?

Najnowszą “ucztę” na sali plenarnej komentowała na Twitterze bohaterka “afery sałatkowej”.

– Lider chłopski i nowoczesna liderka siedzą sobie w Sejmie w pierwszym rzędzie i popijają spokojnie żurek w proszku… – napisała Krystyna Pawłowicz. Posłanka dołączyła do swojego wpisu zdjęcie, które przedstawia niecodzienną ucztę i sojusz Nowoczesnej z PSL-em.

Warto przypomnieć, iż nie jest to pierwsza “uczta” na sali plenarnej, w jakiej uczestniczą parlamentarzyści Nowoczesnej.

Katarzynie Lubnauer, Barbarze Dolniak i Ewie Lieder apetyt dopisywał już w czasie poprzednich posiedzeń Sejmu.

Źródło: Twitter Autor: red
Fot. Twitter

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij