Rozrywka

Polityczna demonstracja Justyny Steczkowskiej. Wystąpiła z napisem “Konstytucja” na plecach

Justyna Steczkowska, popularna w latach 90-tych wokalistka, opublikowała w kilku portalach społecznościowych zdjęcia ze swojego koncertu. Muzyczne show wokalistka połączyła z polityczną demonstracją. Na jednej z umieszczonych na Facebooku i Instagramie fotografii widać piosenkarkę w białej koszuli z krwistoczerwonym napisem „Konstytucja” na plecach.

Jak nietrudno się domyślić, demonstracja wywołała ogromne oburzenie jednych i falę entuzjazmu innych. Niektórzy fani piosenkarki chwalą artystkę i deklarują swoje poparcie, drudzy dość ostro krytykują upolitycznienie swojego wizerunku.

– Szacunek Justyna – można przeczytać na oficjalnym profilu wokalistki. – Jest pani wielką artystką – napisał jeden z komentujących zdjęcie. Nie wszyscy jednak podzielają zachwyt. –  Jednak KODziara. ŻAŁOSNE – można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

Fot. Royal Concert

Opublikowany przez Justyna Steczkowska Niedziela, 9 grudnia 2018

– Róbcie muzykę, a nie politykę. Skoro pani zaczęła z polityką, to ja już nie kupię Pani płyty i tym bardziej nie pójdę na koncert – zauważył jeden z komentujących.

Jedno jest pewne, o politycznej demonstracji Justyny Steczkowskiej napiszą wszystkie media, a nowa płyta wokalistki będzie do kupienia już w lutym. Czyżby samą muzyką nie dało się jej sprzedać?

Źródło: Stefczyk.info Autor: ac
Fot. Oficjalne profile artystki

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij