Publicystyka

Cały Tomasz Lis. Nawet śmierć byłego prezydenta USA musiał wykorzystać do uderzenia w Donalda Trumpa

Serwisy informacyjne z rana obiegła smutna wiadomość ze Stanów Zjednoczonych. W wieku 94 lat zmarł były prezydent USA George H.W. Bush. Kondolencje dla pogrążonej w żałobie rodzinie polityka napływają niemal z całego świata. Do nich dołączył również Tomasz Lis, który po chwili… postanowił “dowalić” Donaldowi Trumpowi.

W związku ze śmiercią Georga H.W. Busha publicysta “Newsweeka” opublikował na swoim koncie Twitterowym dwa wpisy. Pierwszy z nich zawierał link stacji NBC informujący o zgonie byłego prezydenta USA. Dziennikarz opisał polityka jako wielkiego człowieka i przyjaciela Polski oraz pochwalił się, iż miał okazję rozmawiać z Bushem w 1999 roku.

Natomiast w drugim tweecie naczelny “Newsweeka” opublikował list Busha Seniora dla Billa Clintona, który przejął po nim urząd prezydenta USA w 1993. 41. prezydent Stanów Zjednoczonych w ciepłych słowach wyrażał się o mile spędzonych latach na fotelu prezydenckim i życzył swojemu następcy podobnych wrażeń. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby Tomasz Lis na sam koniec nie próbował “dowalić” Donaldowi Trumpowi.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij