Publicystyka

To będzie nowa twarz polskiej polityki? Chłopak Roberta Biedronia ma dość i wychodzi z cienia!

Ta wiadomość zelektryzowała dziś polską społeczność Twittera. Krzysztof Śmiszek, czyli życiowy partner Roberta Biedronia, ogłosił właśnie, że zamierza aktywnie zaangażować się w politykę.

– Jak człowiek się wkurzy, to powinien coś z tym wkurzeniem zrobić. Ja robię „to” i powiedziałem o tym Polityka może opierać się na wartościach i po to tam wchodzę:-) Trzymajcie kciuki! – napisał na Twitterze, informując jednocześnie, że wywiad z nim będzie można przeczytać w sobotnim magazynie “Plus Minus”.

Jak dotąd, Krzysztof Śmiszek szerzej znany był przede wszystkim mieszkańcom Słupska. Zawodowo zaangażowany był w pracy w tzw. “trzecim sektorze” (organizacjach pozarządowych). Śmiszek ukończył prawo i zdobył tytuł doktora. Jest pomysłodawcą i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego – ogólnopolskiego stowarzyszenia prawników i prawniczek działających na rzecz równości i niedyskryminacji. Jego dotychczasowa działalność jest związana przede wszystkim z walką o prawa mniejszości seksualnych i można spodziewać się, że to samo będzie jego priorytetem w polityce.

Źródło: stefczyk.info/Twitter Autor: fp
Fot. Facebook

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij