Kraj

Tak Nowoczesna załatwia wewnętrzne sprawy. Misiło usunięty z partii… za pomocą SMS-ów

Piotr Misiło został usunięty z partii Nowoczesna. Nie odbyło się to jednak za pośrednictwem Sądu Koleżeńskiego, którym groziła mu Katarzyna Lubnauer. O jego odejściu z ugrupowania zdecydował zarząd… w głosowaniu SMS.

O takim procederze usunięcia z partii politycznej poseł poinformował podczas konferencji prasowej.

Wczoraj pani przewodnicząca poinformowała mnie, że nie będę miał procesu przed sądem koleżeńskim. O moim usunięciu z partii zdecydował Zarząd za pomocą głosowania SMS-owego – mówił niezadowolony z tego faktu Misiło

Polityk był zaskoczony całą awanturą, jaka narosła wokół jego osoby po tym, jak konstruktywnie skrytykował działania Katarzyny Lubnauer i prowadzonej przez nią Nowoczesnej. Liczył jednak, że sprawa rozstrzygnie się przed Sądem Koleżeńskim. Tak się jednak nie stało. Zgodnie z informacjami przekazanymi od znajomych z partii, Lubnauer bała się ryzyka, iż Misiło zdoła przekonać członków partii do pozostania.

– Chciałbym życzyć Nowoczesnej, moim kolegom i koleżankom sukcesów, budowania dalej autonomicznej, niezależnej partii – oznajmił mężczyzna

Źródło: Do Rzeczy Autor: JD
Fot. PAP/Jacek Turczyk

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij