Kraj

Tak wyglądają “warsztaty” niemieckich feministek. Film podbija sieć

To jedna z najdziwniejszych rzeczy, jakie dzisiaj zobaczycie. W internecie ogromną popularność zdobywa nagranie, które pokazuje, jak “od podszewki” wyglądają warsztaty dla feministek, które odbywają się w Niemczech.

Nie wiemy, czy Panie na załączonym filmie własnie rozprawiają się z problemem ograniczania niezależności dorosłych kobiet wychowywanych według wzorców patriarchalnych, czy może dekonstruują opresyjny świat szowinoseksistów i wyemancypowują swoje ukryte id, otwierając w starodawnym matriarchalnym rytuale  wywierzysko, czystej emocji ich ciał astralnych.  Czegokolwiek by nie robiły, przeraża duchowa kondycja dzisiejszych Europejczyków. Ten świat nie może długo przetrwać w takiej formie.

 

Uprzedzając złośliwe komentarze. Kobiety nie są pensjonariuszkami zakładu psychiatrycznego, a film nie został nagrany podczas sesji psychiatrycznej.

Źródło: stefczyk.info/Twitter Autor: fp
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij