Publicystyka

Szokujące słowa posła PiS: na mieście mówi się, że TVN ma kapitał rosyjski

Poseł PiS, a zarazem przewodniczący sejmowej komisji śledczej ds wyłudzeń VAT-u, Marcin Horała rzucił mocne oskarżenie pod adresem będące ostatnio na cenzurowanym telewizji TVN.

– Służby dyplomatyczne USA i Stany Zjednoczone zawsze dbają również o kapitał amerykański, a tu zdaje się, ta stacja jest z kapitałem amerykańskim, choć są tacy, którzy mówią, że rosyjskim. Na mieście się tak mówi – powiedział na antenie radia TOK FM przewodniczący komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT Marcin Horała, który w ten sposób odniósł się do sprawy głośnego listu, jaki miała skierować do premiera Mateusza Morawieckiego ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Polskie media, komentatorzy  i politycy nie kryją oburzenia postawą amerykańskiej ambasador. W sprawie zabrała głos m.in poseł Krystyna Pawłowicz, która przypomniała antyamerykańskie ataki stacji.

Jednocześnie internetowi komentatorzy nie zapomnieli przypomnieć historii “ojców założycieli” stacji z Wiertniczej.

 

 

Źródło: stefczyk.info/Twitter Autor: fp
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

0 0

Nadchodzi szynka ze zmodyfikowanej genetycznie świni

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij