Kraj

Kiedy to się skończy? Kolejna lewicowa aktywistka atakuje Polskę za “mordowanie Żydów”

Ile można wysłuchiwać tych impertynencji? Amerykańska lewicowa aktywistka pochodzenia żydowskiego postanowiła zabrać głos w sprawie tzw. uczestnictwa Polaków w Holokauście. Oczywiście znowu skończyło się na opluwaniu naszego kraju.

“Dziękuję @JanGrabowski2 myślę, że naukowcy, instytucje żydowskie i badające Holokaust, a nawet dziennikarze powinni pozywać Polskę do sądu, za zaprzeczanie lub umniejszanie swojej roli w zamordowaniu 6 milionów Żydów.”  – napisała na Twitterze aktywistka.

Do zarzutów stawianych przez Amerykankę odniósł się m.in. polski dyplomata Marek Magierowski, który napisał, że jej słowa to oczernianie naszego narodu.

Fox, potrafiła jedynie zdobyć się na komentarz, że podstawowym prawem Amerykanów jest wolność słowa.

Warto zauważyć, że Marisa Fox to aktywna działaczka lewicowa i feministyczna. Współpracuje z Fundacją USC Shoah Foundation i pisze dla izraelskiego portalu Haaretz. Fox wielokrotnie atakowała m.in prezydenta Donalda Trumpa, czy premiera Izraela Benjamina Natanjahu.

Źródło: stefczyk.info/Twitter Autor: fp
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij