Kraj

Wstydliwa tajemnica prezydenta Legionowa. Seksizm to tylko wierzchołek góry lodowej?

LMS, czyli Legionowska Mafia Samorządowa – tak mieszkańcy podwarszawskiej miejscowości określają lokalne układy. W najnowszym odcinku „Magazynu śledczego Anity Gargas” pokażemy jak tamtejsi włodarze na czele z prezydentem Romanem Smogorzewskim omotali Legionowo siatką zależności, które przez lata zapewniały im profity i władzę. Jak doszło do utraty przez radnych kontroli nad miejskimi nieruchomościami wartymi 200 milionów złotych?

Jak zatrudnianie radnych w miejskich spółkach wpływa na ich działalność samorządową? Czy okazyjnie kupując na licytacjach komorniczych, sprzedając z zyskiem i korzystnie wynajmując lokale prezydent Legionowa wykorzystywał swoje stanowisko?

Czy w Legionowie działa maszynka do głosowania, gwarantująca prezydentowi stałe i nigdy nie wysychające źródło głosów wyborczych? Legionowo, miasto prywatne czyli dlaczego kolejne afery nie przeszkodziły prezydentowi Romanowi Smogorzewskiemu w reelekcji. „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:20 w TVP1.

zwiastun:

Źródło: TVP1 Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij