Publicystyka

Ryszard Petru ponownie bohaterem internautów. Zobacz najlepsze memy o partii TERAZ!

Powstanie nowej partii Ryszarda Petru pod nazwą TERAZ! wywołało prawdziwą lawinę komentarzy wśród obserwatorów polskiej sceny politycznej. Pojawiły się już pierwsze oceny i wypowiedzi na temat nowego ugrupowania. Tymczasem internauci jak zwykle nie zawiedli i dostarczyli sporą dawkę memów na temat partii Petru, Joanny Scheuring-Wielgus oraz Joanny Schmidt.

Partia TERAZ! wzbudziła sporą dyskusje wśród ekspertów politycznych w kraju. Ugrupowanie ledwie co powstało, a już zyskuje nowych członków. Głównie byłych działaczy Nowoczesnej, którym nie do końca odpowiada formuła Koalicji Obywatelskiej. Co więcej lider tego ugrupowania na antenie TVP Info zapowiedział, iż jego partia zmierza po przejęcie władzy w Polsce.

Oczywiście przy okazji takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć memów odnoszących się do całej sytuacji. Niektóre z nich potrafią doprowadzić do łez.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij