Gospodarka

Rozpoczął się Kongres 590. To jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce

To jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych tego roku. W miejscowości Jesionka k. Rzeszowa rozpoczął się Kongres 590. 

To już trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, stanowiącego przestrzeń do działań na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o rosnącą rolę polskiego kapitału. Po raz kolejny G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa gościć będzie Kongres 590 – miejsce spotkań przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i legislacji. Kongres 590 to arena wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych.

Gospodarcze wydarzenie już w ubiegłym roku zgromadziło wielu gości, zarówno polityków, jak i inwestorów. W tegorocznej edycji kongresu udział weźmie aż 4500 osób, w tym m.in. Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Beata Szydło, Piotr Gliński, Jarosław Gowin czy prezes NBP Adam Glapiński. Tematyka rozmów została rozłożona na dwa i skupi się przede wszystkim na omówieniu mocnych i słabych punktów polskiej gospodarki oraz dokonanie ścisłej analizy biznesu i nauki. Sporo czasu ma być także poświęcone spekulacjom w kwestii z zakresu polityki energetycznej. Nie zabraknie także rozmów na temat polskiego systemu podatkowego.

Źródło: Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij